Posted on: 5 lutego, 2014 Posted by: admin Comments: 0

KOCHASZ GLIWICKIE DRZEWA?
POKAŻ TO w WALENTYNKI!
ROZKOCHAJ W SOBIE DRZEWO I OTOCZ JE MIŁOŚCIĄ NA WIEKI!
ZAPRASZAMY do wspólnej zabawy pt: I love LIPA! FLASH MOB
CZAS AKCJI: 14 LUTEGO (PIĄTEK) WALENTYNKI
MIEJSCE AKCJI: GLIWICE, Skwer Keżmarok, Aleja Mickiewicza, ul. Sowińskiego
START: 16.30 SKWER KEŻMAROK (przy ul. Radiowej)
ZAKOCHAJMY SIĘ W DRZEWACH NA WALENTYNKI!
PRZYBYWAJCIE RAZEM LUB OSOBNO! RODZINAMI! GRUPAMI i W INNYCH KONFIGURACJACH! KONIECZNIE ZABIERZCIE DZIECI, ABY ROZBUDZIĆ W NICH NA ZAWSZE MIŁOŚĆ DO PRZYRODY, DO PTAKÓW ORAZ DO WSZYSTKIEGO, CO ŻYJE! ZABIERZCIE PSIAKI i KOCIAKI oraz SŁUCHAWKI i ODTWARZACZE z wgranym „HAPPY” Pharrella Williamsa. PRZYGOTUJCIE ZABAWNE PREZENTY DLA DRZEW – NP. PAPIEROWE SERDUSZKA. ZABIERZCIE ZE SOBĄ MAZAKI DO PISANIA MIŁOSNYCH WYZNAŃ.
UWAGA! JEŚLI KTOŚ NIE MA CZASU NA PRZYGOTOWANIA – NIC NIE SZKODZI – WYSTARCZY PO PROSTU PRZYJŚĆ i POKOCHAĆ DRZEWO. CZEKAMY!
Podczas Flash moba I LOVE LIPA! zakochamy się w drzewach rosnących przy Alei Mickiewicza i ulicy Sowińskiego w Gliwicach, nadamy im imiona, udekorujemy je czerwonymi wstążkami. PODCZAS SILENT DISCO zatańczymy razem z drzewami HAPPY TREE DANCE.

Organizatorzy zapewnią Państwu czerwone wstążki, na których będzie można napisać imię drzewa i oryginalne wyznanie miłosne. Wstążkami obwiążemy na znak miłości cudowne gliwickie lipy. Najpiękniejsze wpisy zostaną nagrodzone i umieszczone na stronie Stowarzyszenia Gliwickie Drzewa.
PRZEWIDUJEMY LICZNE NIESPODZIANKI MUZYCZNE, NAGRODY i TAŃCE.
ZOBACZ WYDARZENIE NA FACEBOOKU:
https://www.facebook.com/events/249499831893236/

ZAPRASZAJĄ: RADA DZIELNICY WÓJTOWA WIEŚ, STOWARZYSZENIE GLIWICKIE DRZEWA, FUNDACJA PRZESTRZENIE DIALOGU I RADNA SEJMIKU ŚLASKIEGO MAŁGORZATA TKACZ-JANIK