Posted on: 4 maja, 2013 Posted by: admin Comments: 0

W najbliższym czasie zapraszamy na kolejne trzy spotkania wokół demokracji energetycznej na Pomorzu: w Słupsku (6.05), Nowej Wsi Lęborskiej (7.05) i Elblągu (8.05). Tematem będą m.in. korzyści z energii pozyskiwanej ze słońca i wiatru i znaczenie partycypacji mieszkańców we współdecydowaniu o strategii energetycznej swojej miejscowości. W najbliższym czasie zapraszamy na kolejne trzy spotkania wokół demokracji energetycznej na Pomorzu: w Słupsku (6.05), Nowej Wsi Lęborskiej (7.05) i Elblągu (8.05). Tematem będą m.in. korzyści z energii pozyskiwanej ze słońca i wiatru i znaczenie partycypacji mieszkańców we współdecydowaniu o strategii energetycznej swojej miejscowości.

Szczegóły:
Słupsk:

debata: DEMOKRACJA ENERGETYCZNA W SŁUPSKU. Czyli Energia ze słońca i wiatru – z korzyścią dla indywidualnych odbiorców i lokalnej społeczności.
Otwarte spotkanie dla mieszkańców.
6 maja 2013 roku godz. 17.00 „Gastronomii w Medyku” przy ulicy Poniatowskiego 4A (Dawny Internat Liceum Medycznego za budynkiem NFZ)

Nowa Wieś Lęborska
Spotkanie prezentujące praktyczne strony energetyki opartej o źródła odnawialne, nowe formy własności energii oraz propozycje lokalnych działań służących tworzeniu zielonych miejsc pracy.
7 MAJA (wtorek) godz. 18.00 Gminny Ośrodek Kultury w Nowej Wsi Lęborskiej
ul. Lęborska 20