Posted on: 9 grudnia, 2007 Posted by: admin Comments: 0

Szanowna Wando, Droga Pani Wicemarszałek!

Chciałabym wyrazić podziękowania za Pani postawę i wytrwałość oraz radość z faktu, iż została Pani wicemarszałkiem Sejmu. W ten sposób znacząca część polskiego społeczeństwo ma swoją przedstawicielkę pośród wicemarszałków. Jest Pani rzeczniczką praw kobiet i jednocześnie reprezentantką tej ogromnej części społeczeństwa, która opowiada się za liberalizacją ustawy o przerywaniu ciąży, która godzi w prawa kobiet. Szanowna Wando, Droga Pani Wicemarszałek!

Chciałabym wyrazić podziękowania za Pani postawę i wytrwałość oraz radość z faktu, iż została Pani wicemarszałkiem Sejmu. W ten sposób znacząca część polskiego społeczeństwo ma swoją przedstawicielkę pośród wicemarszałków. Jest Pani rzeczniczką praw kobiet i jednocześnie reprezentantką tej ogromnej części społeczeństwa, która opowiada się za liberalizacją ustawy o przerywaniu ciąży, która godzi w prawa kobiet. (Według najnowszych badań CBOS: 47 proc. Polaków popiera prawo do przerywania ciąży.)
Dziękuję za Pani wieloletnią pracę i solidarną postawę z milionami Polek i Polaków. Cieszę się, ze ma Pani wsparcie wielu osób, i że zasiada Pani w ławach sejmowych także z wytrwałym obrońcą praw człowieka, Robertem Biedroniem. Ze swoją kulturą osobistą, wrażliwością na prawa człowieka i cywilną odwagą stanowicie Państwo nadzieję na prawdziwą zmianę.

Z wyrazami szacunku,

Beata Maciejewska
Prezeska zarządu Fundacji Przestrzenie Dialogu
www.przestrzeniedialogu.org

Gdańsk, 10.11.2011

Bez kategorii